НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 5822281 Картинка 9291672 Картинка 5573001 Картинка 8156400 Картинка 8128025 Картинка 7777831 Картинка 6787747 Картинка 7193616 Картинка 2778467 Картинка 8370842

НСА спечели титлата и при мъжете и при жените на студентското първенство по волейбол

Публикувано на 30 април 2013

Национална спортна академия отбеляза двоен триумф на завършилите финали на студентското първенство по волейбол за мъже и жени, които се проведоха в залата на НСА в София .

Представителите на Спортната академия спечелиха титлата и при мъжете, и при дамите. И двата отбора бяха категорични във финалния турнир, като не загубиха нито един гейм.

Съвсем заслужено състезателите от НСА спечелиха и най-много индивидуални награди. Виолина Николова и Иван Крачев бяха определени за най-добри нападатели съответно при жените и мъжете, Ралица Банкова за най-добър разпределител при жените и Мирослав Братанов за най-полезен състезател при мъжете.