НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 3864929 Картинка 10122304 Картинка 7184411 Картинка 4270272 Картинка 1144717 Картинка 682278 Картинка 11298934 Картинка 1520712 Картинка 10991719 Картинка 5879456

НСА е университетски шампион по аеробика

Публикувано на 12 май 2021

Студентите на Национална спортна академия „Васил Левски“ завоюваха шампионската титла в отборната надпревара на Националния университетски шампионат по аеробика.
В оспорвана конкуренция в индивидуалната надпревара Анита Гаврилова и Стефани Атанасова заеха съответно първо и трето място.
В отбора на Академията взеха участие и двама мъже.
 Най-добрият състезател на България по скокове във вода Димитър Исаев спечели златото за втора поредна година, като отново показа отлична техника при демонстрирането на всички упражненията.
Сребърният медал остана за студента от III курс, специалност „Спортна анимация“ - Бенис Кирилов, който се яви за първи път на състезание по аеробика, но очарова съдиите с атрактивна игра и отлично настроение.
За успеха на отбора допринесе и капитанът Габриела Черкезова, която участва за четвърта поредна година в студентския шампионат.
Макар и без публика нашият отбор имаше силна подкрепа в лицето на помощник - треньорите Полин Иванова и Виктория Георгиева. Ръководител на отбора беше преподавател Милена Търничкова.
Сектор „Аеробика“ и кататедра „Гимнастика“ благодарят на всички състезатели и им желаят здраве и бъдещи успехи!