НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"

11.06.2018 - График за държавен изпит по основна (първа) специалност

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

18 юни 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

31385

Пламен Огнянов Фотев

Тенис

8.30

2.

31383

Ваньо Асков Василев

Тенис

3.

29158

Огнян Огнянов Фотев

Тенис

4.

31496

Мария Кефала

Тенис

5.

31382

Вилиан Данаилов Петров

Тенис

6.

29566

Ангел Атанасов Вълков

Ръгби

7.

29564

Светлин Илиев Дамянов

Ръгби

8.

10789

Палмира Динкова Марчева

Худ.гимнастика

9.

23136

Антония Георгиева Иванова

Спортна гимнастика

10.

31446

Мартина Владимирова Иванова

Футбол

11.

31439

Светлин Николаев Колев

Футбол

9.00

12.

31441

Минко Валериев Иванов

Футбол

13.

30662

Драгомир Аделинов Атанасов

Футбол

14.

10453

Георги Германов Василев

Футбол

15.

10651

Николай Димитров Георгиев

Футбол

16.

31432

Павел Василев Павлов

Футбол

17.

30474

Николай Николаев Иванов

Футбол

18.

31391

Мидхад Хасан Караахмед

Тенис на маса

10.00

19.

31390

Теодор Данаилов Юруков

Тенис на маса

20.

31394

Виктория Василева Харизанова

Тенис на маса

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

19 юни 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

31248

Стивън Миленов Бинчев

Кикбокс

8.30

2.

30479

Драгомир Емилов Кацаров

Кикбокс

3.

10342

Мохамед Насри

Кикбокс

4.

31397

Кристиан Веселинов Димитров

Тур.-алпинизъм

5.

31399

Боян Василев Софин

Тур.-ориентиране

6.

28481

Мартин Иванов Добрев

Тур.-алпинизъм

7.

28480

Милен Динков Желев

Тур.-алпинизъм

8.

27138

Димана Илиева Койнакова

Тур.-ориентиране

9.

29424

Мерлин Антонова Славчева

Борба-своб.стил

10.

29420

Мариян Атанасов Тодоров

Борба-своб.стил

11.

29143

Слави Боянов Велков

Борба-своб.стил

9.00

12.

29095

Марине Геворги Никогосян

Борба-своб.стил

13.

26897

Галина Георгиева Шуманова

Борба-своб.стил

14.

27330

Михаил Петров Янев

Борба-своб.стил

15.

31152

Стефан Бойчев Дюлгеров

Борба-класич. Стил

16.

29190

Светослав Георгиев Георгиев

Културизъм

17.

29025

Иван Бисеров Георгиев

Карате-до

18.

26966

Маринела Володиева Петрова

Карате-до

10.00

19.

10448

Димитър Петков Бекяров

Карате-до

20.

31270

Деан Ганчев Ганчев

Бокс

21.

31138

Христиан Дечков Сивилов

Бокс

22.

31137

Михаил Емилов Николов

Бокс

23.

10818

Веселин Николов Асенов

Бокс

24.

10836

Иван Петков Петков

Бокс

25.

10241

Иван Евгениев Раев

Авто- и мотоспорт

26.

10830

Симеон Христов Венев

Авто- и мотоспорт

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

20.06. 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

10810

Владимир Няголов Няголов

Хандбал

8.30

2.

29493

Радослав Каменов Куцев

Кану-каяк

3.

31296

Красимир Димов Костадинов

Плуване

4.

31300

Симона Христова Пантова

Плуване

5.

31655

Иван Стоянов Гонзов

Фехтовка

6.

10864

Спаска Асенова Бельова

БПФПС-БА

7.

10476

Даниел Сашов Колов

БПФПС-МВР

8.

10863

Явор Божков Стоянов

БПФПС-БА

9.

10869

Тодор Симеонов Гончев

БПФПС-МВР

10.

10873

Младен Ангелов Пилев

БПФПС-МВР

11.

30704

Александър Димитров Кръстилов

Хокей на лед

9.00

12.

29260

Александър Людвиг Танев

Хокей на лед

13.

29678

Даниела Евгениева Стоева

Фигурно пързаляне

14.

29657

Явор Георгиев Георгиев

Спортна стрелба

15.

10822

Станислав Николов Заралиев

Колоездене

16.

24445

Гергана Асенова Пацова

Шорттрек

17.

30768

Десислава Божидарова Петрова

Ски-алп.дисциплини

18.

27480

Илиян Симионов Стоянов

Ски-алп.дисциплини

10.00

20.

19037

Димитър Боянов Димитров

Кърлинг

21.

31171

Миглена Яворова Никифорова

Вдигане на тежести

22.

20908

Илиян Иванов Илиев

Вдигане на тежести

23.

10845

Емил Сашев Стефанов

Джудо

24.

31210

Валентин Ивайлов Алипиев

Джудо

25.

30451

Кристиян Ангелов Димитров

Джудо

26.

31317

Елена Миткова Стоянова

Джудо

 Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

18 юни 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30984

Алекс Владимиров Мишев

13.30

2.

30266

Виктор Емилов Мутафчиев

3.

10017

Калоян Ивайлов Ненчев

4.

10879

Стефан Филипов Андреев

5.

10529

Емил Лъчезаров Евлогиев

6.

22172

Александър Огнянов Маринов

7.

26624

Мартин Димитров Маринов

8.

28756

Иван Иванов Атанасов

9.

29822

Кристиян Руменов Въчарски

10.

28746

Мартин Хариев Лишев

11.

29929

Димитър Йорданов Енчев

12.

30236

Вилислав Бойков Кънев

13.

30271

Андон Георгиев Солаков

14.00

14.

30275

Джулия Венциславова Радкова

15.

12756

Иванка Георгиева Иванова

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

19 юни 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30298

Вяра Марианова Ангелова

13.30

2.

30951

Стоян Петьов Стрелков

3.

30958

Никола Георгиев Солаков

4.

30964

Йордан Валентинов Игнатов

5.

31033

Марина Светлозарова Лазарова

6.

30965

Пламен Милков Маринов

7.

30968

Марцел Юзеф Горчански

8.

30969

Калоян Атанасов Дюлгеров

9.

30986

Вахе Артурович Костанян

10.

30990

Кристин Делчев Делчев

11.

31000

Елена Петровна Якимчук

12.

31002

Гергана Николаева Пехливанска

13.

31010

Стамена Стаменова Стамова

14.00

14.

31011

Теодора Пламенова Стефанова

15.

31014

Виктория Стоянова Георгиева

 

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

20 юни 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

31016

Анита Евгениева Дайновска

13.30

2.

31018

Габриела Миткова Тенева

3.

31027

Ангелина Милчева Милчева

4.

31029

Ивона Георгиева Сураджиева

5.

31039

Живко Светославов Воденичаров

6.

31043

Кристиян Николаев Драмчев

7.

31044

Василиос Николаидис

8.

31046

Нено Георгиев Кънин

9.

31068

Велислав Георгиев Опралов

10.

31076

Марти Живков Младенов

11.

31079

Радостина Руменова Тодорова

 


Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

  

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

АДАПТИРАНА ФИЗИЧЕСКА АКТИВНОСТ И СПОРТ

19 юни 2018 г. – методичен кабинет по АФА, бл.70

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30786

Йордан Христов Христов

9.30

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

СПОРТНА АНИМАЦИЯ

20 юни 2018 г. – методичен кабинет по АФА, бл.70

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30777

Никол Николаева Николова

9.30

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА И НОВА ( ВТОРА ) специалност

СПОРТЕН МЕНИДЖМЪНТ

21 юни 2018 г. – методичен кабинет по „Спортен мениджмънт“

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

31487

Глория Асенова Асенова

9.00

2.

928480

Милен Динков Желев

 Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

СПОРТЕН КОМЕНТАР

22 юни 2018 г. – заседателна зала

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30743

Стефан Любомиров Младенов

9.00

2.

31492

Кристиян Любомиров Латинов

 

 Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.



Всички


Сподели във Facebook Twitter Share