НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"

6.03.2017 - График за държавен изпит по основна (първа) специалност за студентите от ОКС "Бакалавър" - мартенска сесия 2017 г.

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

13 март 2017 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

10628

Николай Горов

Хандбал

8.30

2.

28992

Андрей Андреев

Волейбол

3.

28388

Здравко Йорданов

Ски алп.д-ни

4.

27407

Емилиян Стоянов

Кикбокс

5.

29511

Михаил Минчев

6.

9955

Мирослав Дамянов

Бокс

7.

27562

Владимир Александров

Фехтовка

8.

10674

Данаил Атанасов

БПФПС в МВР

9.

10678

Георги Янев

10.

10680

Симона Правчанова

11.

10676

Борислав Крумов

12.

10242

Алеко Гальов

БПФПС в БА

13.

24725

Александър Марков

Сп.гимнастика

14.

27490

Мая Мирчева

Скокове на батут

9.00

15.

26951

Преслава Вулова

Ест.групова г-ка

16.

29754

Марио Оков

Шахмат

17.

10364

Георги Младенов

Хокей на лед

18.

27079

Иво Владимиров

Сп.стрелба

19.

29556

Панайот Арнаудов

Плуване

9.30

20.

28270

Веселин Флоров

Водна топка

21.

29446

Александър Кръстанов

22.

29446

Александър Кръстанов

 

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

14 март 2017 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

27118

Снежана Димитрова

Тенис

8.30

2.

28557

Христо Стойчев

Хокей на трева

3.

27630

Юлиан Божинов

4.

29740

Михаела Иванова

5.

28916

Силвия Бозева

Бадминтон

6.

29154

Теодор Георгиев

Таекуондо

7.

28455

Надя Жейнова

Сумо

8.

28254

Десислава Кънчева

Борба св.стил

9.

10300

Мартин Велев

Самбо

10.

27469

Александра Накова

11.

10662

Ивелина Тасева

12.

10259

Станимир Енчев

Тур.-ориентиране

13.

10293

Кристиан Чакъров

Тур.-алпинизъм

14.

28480

Милен Желев

9.00

15.

10427

Христо Христов

Лека атлетика

16.

10395

Светла Димитрова-Пищикова

17.

10799

Айхан Апти

18.

9843

Мариянка Вучова

Ски биатлон

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

15 март 2017 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

27605

Мануел Щерев

Футбол

8.30

2.

29699

Иван Христов

3.

29703

Милен Василев

4.

10416

Роберт Петров

5.

10451

Райчо Райчев

6.

10641

Милен Василев

 

„„

7.

29772

Сергей Георгиев

8.

9937

Георги Гайдаров

9.

9945

Борис Галчев

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

13 март 2017 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

10502

Ваня Стоянова

13.30

2.

28762

Николай Петков

3.

29846

Валентин Лосев

4.

29849

Мартин Иванов

5.

29936

Денис Николов

6.

26709

Адриана Димитрова

7.

28776

Александър Славков

8.

9359

Радослава Атанасова

9.

25755

Антон Георгиев

10.

26629

Иван Михайлов

11.

29864

Петър Колев

12.

29844

Лени Петров

13.

10312

Евгени Симеонов

14.00

14.

10010

Борис Борисов

15.

9677

Георги Рибаров

 

  

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

14 март 2017 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

10688

Пламен Йорданов

13.30

2.

10656

Костадин Нихорлиев

3.

10695

Марин Иванов

4.

28753

Ивайло Нинов

5.

10698

Деян Градев

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

СПОРТЕН МЕНИДЖМЪНТ

21 март 2017 г. – методичен кабинет по „Спортен мениджмънт“

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

29765

Анна Георгиева

13.00

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по специалност

КИНЕЗИТЕРАПИЯ

23 март 2017 г. – заседателна зала – ул.“Гургулят“ 1

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

28662

Теодор Тодоров

13.00

2.

28670

Станислав Витков

3.

29983

Тодор Димитров

 



Всички


Сподели във Facebook Twitter Share