НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 12135406 Картинка 11718060 Картинка 7744922 Картинка 2763946 Картинка 8791828 Картинка 4892947 Картинка 12273086 Картинка 9879783 Картинка 6382430 Картинка 3244352

Месец декември – „златен“ за бадминтонистите на НСА!

Публикувано на 21 декември 2017

С няколко значими успеха ще завърши спортната 2017-та година за Клуба по бадминтон към Национална спортна академия „Васил Левски“. На провелото се на 3 декември Студентско първенство с домакинството на НСА нашите бадминтонисти станаха отборни шампиони като посветиха завоюваната титла в памет на доц. Анета Янева. В отделните дисциплини те спечелиха цели десет медала, а четвъртокурсничката Ева Тонева зае първото място единично и на двойки.

3м. мъже двойки - Райко Спасов -1курс

На 16 и 17 декември в гр. Гълъбово се проведе финалният турнир по бадминтон от Националната верига „Млади таланти“. В него участваха повече от 180 деца, а състезателите от БК-НСА се класираха достойно в различните възрастови групи: